+48 664 753 403, + 48 608 691 145
Wirtualny spacer

  Informacje

  o naszym lokalu

  Restauracja

  Naszą restaurację oddaliśmy do Państwa dyspozycji w 2010 roku jednakże historia obiektu sięga lat 30-stych ubiegłego wieku. „Harcówka” na przestrzeni lat przechodziła różne dzieje, była schroniskiem, restauracją; wielu gości którzy nas odwiedzają wspomina jej pierwotny wygląd i niejednokrotnie opowiada o swoim weselu, które właśnie tutaj się odbyło. Dzisiaj po starej restauracji pozostała tylko nazwa; chcemy zaproponować Państwu nowoczesną kuchnię połączoną z tradycyjnymi akcentami, przytulne wnętrza i dobrą zabawę.

  Nasza restauracja składa się z sali balowej mogącej pomieścić do 120 osób gdzie organizujemy wesela oraz większe imprezy, z dwóch sal bankietowych na 30 osób przewidzianych na mniejsze imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, urodziny, komunie, rocznice oraz z restauracji otwartej na co dzień, w której ugościmy Państwa smaczną kuchnią i miłą obsługą.
  Zapraszamy do naszej restauracji na udane przyjęcie weselne!

  Restauracja nie zapewnia oprawy muzycznej i muzyczno-słownej organizowanych imprez oraz nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie w ich trakcie z utworów chronionych prawami autorskimi.

  Oferujemy także do dyspozycji naszych gości miejsca noclegowe.

  Hotel – dostępny dla grup zorganizowanych oraz Gości Weselnych

  W naszym hotelu dysponujemy trzydziestoma dwoma miejscami noclegowymi w tym: dziewięć pokoi dwuosobowych, jeden apartament sześcioosobowy, oraz dwa apartamenty czteroosobowe. Dla Pary Młodej specjalny apartament małżeński oddany 2012 roku. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV Sat, TV LCD, internet bezprzewodowy WiFi, balkony.

  Specjalne ceny dla gości weselnych oraz promocja dla Pary Młodej.

  Zjeżdżalnia grawitacyjna oraz plac zabaw

  Przy obiekcie znajduje się parking samochodowy, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz ciesząca się ogromnym zainteresowaniem naszych gości zjeżdżalnia grawitacyjna Alpin Coaster o długości pętli 600m.

  Konstrukcja zjeżdżalni gwarantuje bezpieczną zabawę dla całej rodziny.

  Oświetlony jest cały tor a więc możliwa jest jazda wieczorna.

  Archiwalne zdjęcie pochodzi z portalu fotopolska.eu

  Restauracja Harcówka, Góra Św. Anny 2017